Copyright 2019 - Custom text here

Wydarzenia

Wyjazdowe rekolekcje w Bystrej


W dniach 22-24 marca 2019 wyjeżdżamy na coroczne rekolekcje weekendowe.

To będzie już nasz czwarty tego typu wyjazd. Dotychczas podobne rekolekcje odbywały się w Szczyrku, Korbielowie, Małym Cichym i wszystkim się niezwykle podobały, dlatego pragniemy kontynuować tę tradycję. Tym razem gościć będziemy u sióstr Jadwiżanek w Bystrej. Zaczynamy od kolacji w piątek, kończymy niedzielnym obiadem. Jak zawsze będzie to czas przeznaczony zarówno na refleksje duchowe jak i na odpoczynek w bardzo dobrym towarzystwie :) Rekolekcje poprowadzi o. Bartosz Madejski, co nie jest niespodzianką. W sobotę, przewidywana jest wspólna wycieczka, zobaczymy na co nam pozwoli pogoda i chęci :)

W ośrodku jest 35 miejsc (rozszerzalne do 40 ale bez gwarancji komfortu ;) ) - nie powinno być problemu ze zmieszczeniem wszystkich chętnych. Można zabrać kogoś z rodziny lub znajomych - w przypadku zbyt dużej liczny chętnych pierwszeństwo mają członkowie komórek i ich rodziny. Nie jest wymagane wpłacenie zaliczki.

Cena za dobę z 3 posiłkami wynosi 70 zł. Pełny koszt weekendowego pobytu to 140 zł od osoby. Dzieci w wieku do 15 lat (8 klasa podstawówki) 50% zniżki . Dojazd we własnym zakresie (proponujemy umawiać się na wspólny dojazd samochodami).

Liczymy na obecność wszystkich komórkowiczów !!!

f t g m

Ogłoszenia

Zbliżające się wydarzenia dotyczące komórek i Parafii

 

Giełda parafialna

Zapraszamy do zaangażowania w życie parafii

Linki

Przydatne linki