Copyright 2019 - Custom text here

Wydarzenia

Lecimy do Rzymu na spotkanie z Ojcem Świętym!


Jak już pewnie większość z nas wie, 18 listopada 2019 papież Franciszek spotka się z członkami Parafialnych Komórek Ewangelizacyjnych z całego świata!

Będzie to też dla nas wyjątkowa okazja do tego, by znaleźć się blisko Ojca Świętego. Spora część z nas uczestniczyła w poprzedniej audiencji w auli Pawła VI przed trzema laty, ale zapewne zbierze nas się i tak duża grupa, bo część osób chce lecieć ponownie. Zachęcamy wszystkich do wyjazdu. Na razie nie znamy szczegółów samej audiencji, ale warto już zacząć się przygotowywać do wyjazdu. Jesteśmy w trakcie załatwiania wejściówek (poprzednio kosztowały 5 Euro). Żeby wszystko poszło sprawnie, podajemy garść informacji organizacyjnych.

Data audiencji: 18.11.2019 (poniedziałek)

Bilety na samolot (lub inny środek lokomocji) kupujemy na własną rękę. Prosimy aby to zrobić do końca lipca. Dla wszystkich chętnych, którzy DO KOŃCA LIPCA kupią sobie bilety, na początku sierpnia będziemy rezerwować noclegi (szczegóły wkrótce). Kto kupi bilet później, będzie musiał rezerwować noclegi indywidualnie.

Proponujemy przelot następującymi samolotami (część z nas już kupiła bilety):

Kraków - Rzym Fumicino (FCO) 16.11.2019 (sobota) godz. 12:30 (WIZZAIR)
lub
Kraków - Rzym Fumicino (FCO) 17.11.2019 (niedziela) godz. 13:55 (WIZZAIR)

Powrót:

Rzym Fumicino (FCO) - Kraków 19.11.2019 (wtorek) godz. 15:10 (WIZZAIR)

UWAGA: Kupując 2 bilety z 1 bagażem rejestrowanym w WIZZAIR (w obie strony) można zaoszczędzić ok. 90 zł wykupując członkostwo w WIZZ Club na rok za 30 Euro (otrzymuje się zniżkę 50 Euro). Jest to bardziej opłacalne niż przelot łączony Wizz/Ryan, który jest ciut tańszy wg cennika.

Poniżej wyciąg z rozkładu lotów na dzień 18.06.2019:

Wariant sobota/wtorek

Wariant niedziela/wtorek

W razie pytań dotyczących przelotu można się kontaktować z Wojtkiem :)

f t g m

Ogłoszenia

Zbliżające się wydarzenia dotyczące komórek i Parafii

 

Giełda parafialna

Zapraszamy do zaangażowania w życie parafii

Linki

Przydatne linki