Copyright 2019 - Custom text here

Wydarzenia

Wyjazd na spotkanie z Ojcem Św. - aktualności


Pomału kończymy fazę kupowania biletów na podróż do Rzymu. Tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali, zachęcamy aby to zrobić jeszcze w lipcu, gdyż w pierwszych dniach sierpnia przechodzimy do etapu II czyli załatwiania noclegów i zamawiania wejściówek.

Przypominamy, że w celu uniknięcia zamieszania zamówimy wejściówki i noclegi tylko osobom, które najpóźniej do 4 sierpnia kupią bilety na samolot czy autobus. Ponieważ wejściówki należy zamawiać do końca września (lub do wyczerpania zapasów), teoretycznie będzie jeszcze szansa wyjazdu dla spóźnialskich ale już bez gwarancji mieszkania razem z resztą grupy i raczej będzie trzeba sobie samemu zadbać o nocleg.

Program spotkania:

8.00 Otwarcie auli Św. Pawła (wejście wyłącznie dla posiadaczy wejściówek)
9.00 Powitanie: Muzyka, pieśni i modlitwy
10.00 Msza św. dziękczynna, której przewodniczył będzie abp. Rino Fisichella - przewodniczący Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji
12.00 Spotkanie z Ojcem Świętym, którego mottem będą słowa Papieża Franciszka z 5 września 2015, które część z nas miała okazję usłyszeć na żywo: "pomagacie wspólnocie parafialnej stać się rodziną"

Co do wejściówek - już wszystko jasne. Cena - 8 Euro (dzieci do lat 10 bezpłatnie, ale muszą zostać zgłoszone i też otrzymają wejściówkę). Wyglądają one jak poniżej: